1. DRL (Kadeti) - 18. krog

Kadetska ekipa je na petkov večer v domači športni dvorani gostila ekipo RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO in po izjemno napetih 60. minutah ostala žal praznih rok. V prvem polčasu so bolšjo igro prikazali #mladibojevniki, ki so na krilih izjemno razpoloženega Mihe Štalekerja (15 zadetkov), držali stik s favoriziranimi gosti. V drugem polčasu so naši fantje nekoliko popustili, kar so Pivovarji hitro izkoristili in se odlepili na varno prednost, ki so jo ohranilo do konca srečanja. Kljub porazu lahko pohvalimo naše borce za borbeno, vztrajno in nepopustljivo igro.
 
Nastopili so: Miha Štaleker (15), Tjaž Štaleker in Soršak (3), Štumberger, Fajmut in Vovk (1), Ovčar, Hendler, Velcl, Popič, Koprivnik, Keserin. V vratih Gorjup (10 obramb) in Lupša.
 
RK Slovenj Gradec 2011 : RK Celje Pivovarna Laško - 24:32 (15:17)