Vikend tekem mlajših selekcij (SDA & SDB)

Ta vikend sta popoldne svoji tekmi odigrali selekciji starejših dečkov A in B.

 

  • Starejši dečki A so tekmo z vrstniki iz Primorske začeli zelo resno in hitro povedli z visokih 11:0. Obramba je bila granitna z vratarjem Tigom Jeromlom, ki je zbral 8 obramb. Priložnost za igro so dobili vsi igralci, ki so tekmo rutinirano pripeljali do končne zmage 31:17 (19:8). Pri #bojevnikih so strelsko blesteli Tjaž Štaleker (10 zadetkov), Anej Hendler (8 zadetkov) in Jaka Košak (4 zadetke). Čestitke ekipi iz Nove Gorice za športno igro.
  • Starejši dečki B so se pomerili z RK Rače in doživeli visok poraz 16:47. Kljub odsotnosti nekaterih igralcev so fantje prikazali všečen in kolektiven rokomet. Pri #belomodrih je največ zadetkov dosegel Tim Meh (7 zadetkov).
Fantje iskrene čestitke za prikazano.