Konec sezone za kadete in mladince

Mladinska ekipa je v letošnji sezoni nastopala v 2. državni mladinski rokometni ligi. Varovanci Martina Podstenška so v skupinskem delu "VZHOD" dosegli 10 točk in se v končnico za prvaka podali s prvega mesta. V playoff - u najboljših šestih ekip, so #mladibojevniki točkovno gledano dosegli končno 3. mesto, vendar je zaradi boljšega medsebojnega izida bron pripadel Ribničanom, srebro ekipi Radovljice, prvaki 2. mladinske lige pa so postali rokometaši Sevnice. Najboljši mladinski strelec je postal Anej Majcen, ki je na 13 tekmah dosegel 86 zadetkov.

Ekipa kadetov je to sezono mesto miru zastopala v 1. državni kadestki rokometni ligi. Moštvo Martina Podstenška, si je vstopnico za prvoligaški voz zagotovilo v kvalifikacijah, kjer so #mladibojevniki v skupini "D" osvojili odlično drugo mesto. Izjemno turbolentno sezono pa so kadeti končali kot 9. najboljša slovenska ekipa. Najboljši strelec belo - modrih in hkrati najboljši strelec 1. kadetske lige je postal reprezentant Miha Štaleker, ki je na 20 tekmah dosegel izjemnih 199 zadetkov.
 
Fantje belo-modra družina je ponosna na vas!