Kadeti zmagovalci mednarodnega turnirja v Ormožu

Kadetska ekipa letnika 2006/07 se je danes udeležila zelo kakovostno organiziranega turnirja FAGUS GIS, ki ga je gostil RK Jeruzalem Ormož. Na turnirju so poleg domačinov in naših #bojevniki nastopile še ekipe; RK SVIŠ Ivančna Gorica, Rokometni klub Maribor Branik, Rokometni Klub Radovljica, Rukometni Klub Metalac (Hrvaška) in Fót Sportegyesület (Madžarska). V predtekmovanju so belo - modri premagali Mariborčane in Zagrebčane, v polfinalu rutinirano opravili z Radovljico ter se v finalu znova udarili z močno ekipo Metalca, ki so jo po zadnjem zvoku sirene ponovno ugnali in turnir končali kot najboljša kadetska ekipa.

Poleg odličnega vratarja Tiga Jeromla velja pohvaliti prav vse igralce za prikazano predstavo. Za piko na i pa je poskrbel reprezentant Miha Štaleker, ki je zasluženo postal najboljši igralec turnirja. Varovanci trenerja Martina Podstenška se od letošnje sezone poslavljajo z osvojeno lovoriko, ki je več kot odlična popotnica za prihodnjo sezono. Hvala vsem navijačem, za glasno in bučno podporo. Znova ste skupaj s fanti dokazali, da se najboljši rokomet kali in igra v Slovenj Gradcu!