Mala šola rokometa (Milan Ramšak - 041407818)

MALA ŠOLA ROKOMETA | Milan Ramšak - 041 407 818
 
Najmlajše začetnike in začetnice bo letos pod svoje okrilje vzel g. Milan Ramšak, ki bo skupaj z ekipo po okoliških osnovnih šolah pripravil kvalitetno vadbo rokometa in ostalih športnih prvin, katere je potrebno razvijati pri mlajših otrocih. Z g. Ramšakom boste lahko redno srečevali tudi Valentina Paradiž in nekaj ostalih domačih trenerjev. Naš strokovni kader bo v letošnji sezoni poskrbel tudi za rokometno ekipo deklic, katero po zaključku delovanja njihovega matičnega kluba, prevzema RK Slovenj Gradec. Gre za trenerja, ki ima bogate izkušnje z delom v različnih slovenskih reprezentancah, ter pridobljen naziv višjega trenerja rokometa ter EHF Master coach. Pohvali se lahko tudi z igralskimi in trenerskimi izkušnjami na različnih nivojih, še v času bivše Jugoslavije.
 
Verjamemo, da bo naša ekipa prava izbira za vašega otroka. Ne garantiramo, da vam bomo pripravili svetovnega prvaka, obljubimo pa, da se bomo s kvalitetnim naborom trenerjev trudili, da vam bomo dober partner pri odraščanju in vzgoji, ter da jih bomo poleg učenja vodenja žoge ... UČILI ZA ŽIVLJENJE.