Krško k nam prihaja neobremenjen - Ivan Vajdl

Pred prvo tekmo smo o začetku sezone in pričakovanjih o obračunu s Krškim povprašali glavnega stratega moštva modro-belih Ivana Vajdla, ki je za klubske medije povedal sledeče:

Moram reči, da k nam prihaja novinec, ki ga bolj malo poznamo. Sicer imamo z njimi nekaj izkušenj iz lanskega pokalnega tekmovanja, ne glede na to je naša naloga da se maksimalno pripravimo na nasprotnika. Predvsem si ne želimo ponoviti napake iz lanske sezone, ko smo v prvem krogu doma izgubili proti Dobovi. Vemo da se njihova igra vrti pretežno okoli njihovega srednjega zunanjega Sintiča in tu bomo morali biti pozorni. Nadejamo se dobrega štarta in sigurno Krško prihaja k nam neobremenjeno, je pa res da so prve tekme v sezoni vedno malo težke, saj ne veš zares v kakšnem stanju si, prvenstvo je eno, pripravljalne tekme pa so vseeno malo drugačnega pomena. 

   - Ivan vajdl